Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. 

niepubliczne przedszkole artystyczno-językowe

klub dzieciecy misiolandia bydgoszcz fordon anglojezyczny7                   

Opłaty

W Misiolandii cenimy sobie transparentność i wygodę dla naszych rodziców. Dlatego przedstawiamy jasne zasady dotyczące opłat za nasz żłobek:

  • Czesne: 670 zł miesięcznie. Zapewniając profesjonalną opiekę, edukację i tworzenie bezpiecznej przestrzeni dla Twojego dziecka. To inwestycja w rozwój i szczęście Twojego maluch
  • Wyżywienie: 16,5 zł dziennie – w wypadku nieobecności dziecka istnieje możliwość zgłoszenia odpisu żywieniowego (wyprowiantowania) na dni jego nieobecności, do godz. 8:00 danego dnia. Odpisy pomniejszają opłatę za żywienie w kolejnym miesiącu. Zdrowa i zbilansowana dieta to ważny element w życiu dziecka. Dbamy o to, by maluchy otrzymywały smaczne i wartościowe posiłki.
  • Wpisowe: 150 zł opłata jednorazowa przy podpisywaniu umowy. Opłata zawiera ubezpieczenie NNW, które obowiązuje również poza placówką.

Misiolandia otwarta jest przez cały rok z wyłączeniem tygodnia na przerwę techniczną w czasie wakacji letnich.

W naszym żłobku zapewniamy opiekę, edukację i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy są zaangażowani w rozwój Twojego dziecka, tworząc stymulujące i ciepłe środowisko. Opłaty są przeznaczone na zapewnienie doskonałych warunków pobytu Twojego malucha w Misiolandii.

Dla naszej społeczności rodziców stawiamy na przejrzystość i zrozumienie, dlatego dostarczamy pełnych informacji na temat opłat. Razem budujemy przyszłość pełną radości i rozwoju!

 

 

  Przedszkole Niepubliczne MISIOLANDIA
     profil artystyczno-językowy
  ul. Łowicka 45, 85-776 Bydgoszcz
  tel./fax (52) 320-20-98

  www.misiolandia.pl

banermail3