Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. 

dwujęzyczne niepubliczne przedszkole i żłobek

klub dzieciecy misiolandia bydgoszcz fordon anglojezyczny7                   

Opłaty

W Misiolandii cenimy sobie transparentność i wygodę dla naszych rodziców. Dlatego przedstawiamy jasne zasady dotyczące opłat za nasz żłobek:

  • Czesne: 724 zł miesięcznie. Zapewniając profesjonalną opiekę, edukację i tworzenie bezpiecznej przestrzeni dla Twojego dziecka. To inwestycja w rozwój i szczęście Twojego malucha
  • Wyżywienie: 16,5 zł dziennie – w wypadku nieobecności dziecka istnieje możliwość zgłoszenia odpisu żywieniowego (wyprowiantowania) na dni jego nieobecności, do godz. 8:00 danego dnia. Odpisy pomniejszają opłatę za żywienie w kolejnym miesiącu. Zdrowa i zbilansowana dieta to ważny element w życiu dziecka. Dbamy o to, by maluchy otrzymywały smaczne i wartościowe posiłki.
  • Wpisowe: 150 zł opłata jednorazowa przy podpisywaniu umowy. Opłata zawiera ubezpieczenie NNW, które obowiązuje również poza placówką.

Misiolandia otwarta jest przez cały rok z wyłączeniem tygodnia na przerwę techniczną w czasie wakacji letnich.

W naszym żłobku zapewniamy opiekę, edukację i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy są zaangażowani w rozwój Twojego dziecka, tworząc stymulujące i ciepłe środowisko. Opłaty są przeznaczone na zapewnienie doskonałych warunków pobytu Twojego malucha w Misiolandii.

Dla naszej społeczności rodziców stawiamy na przejrzystość i zrozumienie, dlatego dostarczamy pełnych informacji na temat opłat. Razem budujemy przyszłość pełną radości i rozwoju!

 

 

  Dwujęzyczne Niepubliczne Przedszkole i Żłobek MISIOLANDIA
                 ul. Łowicka 45,  85-776 Bydgoszcz
                        tel. +48 52 320-20-98

                           www.misiolandia.pl

                    banermail3