Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. 

niepubliczne przedszkole artystyczno-językowe

klub dzieciecy misiolandia bydgoszcz fordon anglojezyczny                       

Dlaczego warto nam zaufać w opiece nad Twoim dzieckiem

  • Język angielski to nasza pasja! Jesteśmy jedynym miejscem, gdzie intensywna nauka tego języka to nie tylko zajęcie dodatkowe, ale integralna część dnia. W Misiolandii angielski staje się zabawą, dzięki czemu Twoje dziecko uczy się go w naturalny, nieprzymuszony sposób.
  • Nasza Misiolandia to kraina języka angielskiego poprzez zabawę! 90 minut dziennie spędzonych na aktywnościach językowych to gwarancja skuteczności nauki. W połączeniu z pełnym programem żłobkowym, Twój maluch osiągnie najlepsze rezultaty.
  • Misiolandia to nie tylko klub dziecięcy, to miejsce, w którym Twoje dziecko wchłonie angielski tak samo naturalnie, jak polski od rodziców. Wierzymy, że obcowanie z językiem od wczesnego wieku daje niezastąpione korzyści na przyszłość.
  • Oferujemy unikatową szansę: Twoje dziecko ma możliwość otoczenia się językiem angielskim od momentu, gdy staje się częścią naszej rodziny Misiolandii, aż do czasu przedszkola.
  • Wybierz Misiolandię - miejsce, gdzie nauka to przygoda, a język angielski towarzyszy Twojemu dziecku w każdym magicznym kroku!

 


 

  Przedszkole Niepubliczne MISIOLANDIA
     profil artystyczno-językowy
  ul. Łowicka 45, 85-776 Bydgoszcz
  tel./fax (52) 320-20-98

  www.misiolandia.pl

banermail3