Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. 

bgr osiagniecia

dwujęzyczne niepubliczne przedszkole i żłobek

Nasze osiągnięcia

KONKURS MIEJSKI

dyplom II miejsce pałac młodzieży konkurs zabawa w rymy i rytmy przedszkole niepubliczne misiolandia anglojęzyczne niepubliczne językowe fordon bydgoszcz               2022.12.        Miło nam poinformować o sukcesie naszego przedszkolaka :-) Seweryn bo o nim mowa zdobył II miejsce w konkursie recytatorskim z długą tradycją i wieloma edycjami, organizowanym przez Pałac Młodzieży w Bydgoszczy pn. "Rymy i Rytmy". Wielkie GRATULACJE!!! 

 

 

 

NASZE MAŁE TALENTY

I miejsce konkurs piosenki angielskiej Misiolandia Przedszkole Niepubliczne anglojęzyczne Fordon Bydgoszcz II miejsce konkurs piosenki angielskiej Misiolandia Przedszkole Niepubliczne anglojęzyczne Fordon Bydgoszcz  

2022.05.     Kochani wspaniała wiadomość z radością informujemy o sukcesach naszych podopiecznych. Nasze przedszkolaki spróbowały swoich sił w Międzyprzedszkolnym Konkursie Piosenki w Języku Angielskim, no i się udało:

  • Weronika z Pszczółek zajęła - I MIEJSCE
  • Olga z Owieczek zajęła - II MIEJSCE

Dziewczynki serdecznie gratulujemy wspaniałego talentu
Dziękujemy organizatorowi Przedszkole Niepubliczne Jagódka.

 

 

 

DZIEŃ PIŻAMY - UCZYMY SIE POMAGAĆ

Pomagamy Dzień Piżamy pierwszy ośrodek rehabilitacyjny dla onko dzieci e lublinie Przedszkole Niepubliczne MISIOLANDIA Bydgoszcz anglojęzyczne językowe fordon     2022.04.         Nasze dzieciaki wraz z Rodzicami zaangażowali się w akcję pn. Dzień Piżamy. Inicjatywa składała się z szeregu aktywności jakie należało wykonać współnie z dziećmi, a jej celem głównym była akcja charytatywna skierowana na stworzenie Ośrodka rehabilitacyjnego dla onko dzieci w Lublinie. Się pomaga ;-)

 

 

 

KONKURS PAŁACU MŁODZIEŻY

dyplom konkurs zabawy w rymy i rytmy palac mlodziezy w bydgoszczy przedszkole niepubliczne misiolandia anglojęzyczne fordon            2021.12.        Talent Naszej Werci z Zerówki został doceniony!!! W konkursie organizowanym przez Pałac Młodzieży w Bydgoszczy pn. Zabawa w Rymy i Rytmy 2021 zajęła I MIEJSCE. GRATULUJEMY!!!

 

 

 

UMIEJĘTNOŚCI JĘZYKOWE

                      2021.06.              Warsztat pracy naszej kadry podlega nieustannemu dostosowaniu do potrzeb naszych podopiecznych i zmieniającego się otoczenia. Ważnym źródłem sprawdzonych metod pracy z dziećmi i naszych inspiracji jest współpraca z zagranicznymi placówkami m.in. w ramach międzynarodowych projektów Erasmus+

Film, który prezentujemy przedstawia technikę Story Mapping, z powodzeniem stosowanej do rozwoju umiejętności komunikacji w j. polskim lub obcym, budowaniu zasobu słownictwa i zwrotów, nauki konstrukcji wypowiedzi, pracy grupowej, wiary w siebie i własnych umiejętności.
Taka technika ma na celu pomóc dzieciom stać sie uważnymi słuchaczami, nauczyć się odgrywać role, a dzięki wielozmysłowemu podejściu sprawia, że dzieci łatwo zapamiętują historie, a opowieści nabierają wyjątkowego charakteru.

 

 

KONKURS PLASTYCZNY

dyplom konkurs plastyczny warda aleksandra przedszkole niepubliczne misiolandia anglojęzyczne bydgoszcz fordon                 2020.02.               Miło nam poinformować, że talent plastyczny naszej Oleńki został docceniony i nagrodzony. Bardzo dziękujemy organizatorom i serdecznie gratulujemy!!!

 

 

 

POMAGAMY ZWIERZĘTOM W SCHRONISKU

schronisko dla zwierząt podziękowanie Przedszkole Misiolandia niepubliczne anglojęzyczne bydgoszcz fordon              2019.12.            Dzieci z grupy Pszczółek wraz z nauczycielami zorganizowały akcję wspierającą schronisko dla bezdomnych zwierząt w Bydgoszczy pod hasłem: PACZKA DLA KOTKA I PSIACZKA.

Po wizycie w schronisku wiedzieliśmy, że podopiecznym aktualnie przydadzą się:

  • podkłady higieniczne 90x60
  • paszteciki dla kociąt
  • ręczniki papierowe
  • pluszowe maskotki :-)

W zbiórkę darów zaangażowało się cała społeczność przedszkola. Serdecznie dziękujemy za inicjatywę i udział w akcji!

 

 

 

KONKURS W PAŁACU MŁODZIEŻY

Konkurs zabawy w rymy i rytmy Pałac Młodzierzy w Bydgoszczy Przedszkole Niepubliczne Misiolandia anglojęzyczne Bydgoszcz Fordon                   2019.11.           Miło nam poinformować, że nasz duet w składzie: Zosia i Marta z grupy Hipcie, zajęły III miejsce w Konkursie Zabawy w Rymy i Rytmy organizowanym przez Pałac Młodzieży w Bydgoszczy. Chcielibyśmy również wyróżnić i pogratulować odwagi: Meli, Lilce i Wandzie z Owieczek. Występom nie było końca, tym bardziej jesteśmy bardzo dumni z naszych wspaniałych Reprezentantek!!! 

 

 

ERASMUS+ ponownie w MISIOLANDII

 erasmuslogo vital                 

2019.10.           W tym tygodniu gościliśmy nauczycieli z Anglii, szkolących się w ramach europejskiego Programu Erasmus+. Spotkanie miało na celu zapoznanie się z koncepcją, organizacją oraz sposobami pracy w naszym przedszkolu. Nauczyciele mieli okazję dowiedzieć się o metodach i technikach, które stosujemy w naszej placówce, aby rozwijać wszechstronnie dzieci. Grupa nauczycieli została podzielona na zespoły, które obserwowały zajęcia wspierające różne obszary rozwojowe dzieci. Zajęcia obejmowały swoim zakresem przedmiotowym m.in. STEAM czyli obszar bardzo bliski naszym gościom oraz edukację terenową. Ponadto, pokazaliśmy jak rozwijamy u dzieci umiejętności miękkie oraz twarde m.in.: programowanie, matematyka, przygotowanie do czytania, taniec, umuzykalnienie czy plastykę. Nasi goście mieli okazję również do swobodnych rozmów z naszymi przedszkolakami i nauczycielami. Wśród odwiedzających nas angielskich nauczycieli znalazło się wielu specjalistów od muzyki, języków i kompleksowego wspierania potrzeb rozwojowych dzieci. Nie szczędzili nam pozytywnej informacji zwrotnej :-)

Nasi goście odwiedzili również placówki z wyższych poziomów edukacji: Szkołę Podstawową nr 43 oraz Liceum Ogólnoksztalcące nr 1 w Bydgoszczy.

Każde ze spotkań tego typu jest dla nas dużym wyróżnieniem. Dzięki temu możemy w tak zacnym gronie, propagować efekty i osiągnięcia naszej pracy w dziećmi. Dziękujemy !!!

 

 

 

CERTYFIKAT OD RODZICÓW

Certyfikat zaufania od Rodziców Przedszkole Niepubliczne MISIOLANDIA anglojęzyczne Bydgoszcz fordon               2019.06.             Dziękujemy za wspaniałe podziękowanie od Rodziców grupy Zerówkowej. Szkoda się rozstawać... Nie wszyscy będą jednak daleko :-) Wzorem lat ubiegłych uformowała się z naszych absolwentów klasa pierwsza w sąsiadującej z nami SP 43 :-) Będziemy zatem w stałym kontakcie i współpracy. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY i zapraszamy naszych wspaniałych absolwentów do odwiedzania nas. Mamy nadzieję, że będziecie niezmiennie czuć się w MISIOLANDII jak u siebie, ale przede wszystkim, że będziecie inspiracją dla swoich młodszych koleżanek i kolegów!

 

 

 

The letter from QUEEN ELIZABETH II

List do przedszkolaków od królowej Wielkiej Brytani Elizabeth II Przedszkole Misiolandia niepubliczne anglojęzyczne Bydgoszcz fordon             

2019.06.            Nasze odważne przedszkolaki uczą się angielskiego przy okazji poznają kulturę i to co jest charakterystyczne dla krajów mówiących tym językiem. Jedną z postaci rozpoznawalnych na całym świecie jest Królowa ELIZABETH II... może napiszemy do niej list zaproponowała Ms Gosia? I to był strzał w dziesiątkę!!! Nie minęły trzy miesiące i zobaczcie kto nam odpisał!!!

GOD SAVE THE QUEEN

 

 

 


 

  Dwujęzyczne Niepubliczne Przedszkole i Żłobek MISIOLANDIA
                 ul. Łowicka 45,  85-776 Bydgoszcz
                        tel. +48 52 320-20-98

                           www.misiolandia.pl

                    banermail3