Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. 

dwujęzyczne niepubliczne przedszkole i żłobek

WAKACJE z ANGLOJĘZYCZNYMI GOŚĆMI

                     

2016.08.   Kilka razy w roku nasze przedszkole odwiedzają anglojęzyczni rezydenci. Wakacje są świetną okazją i podsumowaniem naszych umiejętności  używania języka angielskiego. Nasi goście: Donna (Indie), Karol (Kolumbia) przygotowali całe mnóstwo atrakcji dla naszych przedszkolaków. Podróżowaliśmy tysiące kilometrów pomiędzy Ameryką Południową, a Azją. Nasi anglojęzyczni Goście przywieźli rzeczy charakterystyczne dla ich krajów. Ponadto, zorganizowaliśmy dzień z: tańcami, tradycyjnymi potrawami, sportem, Henną, zwyczajami, wspólne poznawanie naszego miasta. Olbrzymia dawka przeróżnych historii i ciekawostek z każdego z krajów, przeniosła nas tysiące kilometrów w egzotyczne miejsca, które może kiedyś będziemy mogli poznać z bliska. Jednak chyba najciekawsze dla wszystkich były wspólna zabawa oraz wspólne imprezy ;-) Dziękujemy za Wasz uśmiech, oddanie dzieciom i entuzjazm!!!

See you next time :-)

 

 


 

  Dwujęzyczne Niepubliczne Przedszkole i Żłobek MISIOLANDIA
                 ul. Łowicka 45,  85-776 Bydgoszcz
                        tel. +48 52 320-20-98

                           www.misiolandia.pl

                    banermail3