Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. 

niepubliczne przedszkole artystyczno-językowe

WAKACJE z ANGLOJĘZYCZNYMI GOŚĆMI

                     

2016.08.   Kilka razy w roku nasze przedszkole odwiedzają anglojęzyczni rezydenci. Wakacje są świetną okazją i podsumowaniem naszych umiejętności  używania języka angielskiego. Nasi goście: Donna (Indie), Karol (Kolumbia) przygotowali całe mnóstwo atrakcji dla naszych przedszkolaków. Podróżowaliśmy tysiące kilometrów pomiędzy Ameryką Południową, a Azją. Nasi anglojęzyczni Goście przywieźli rzeczy charakterystyczne dla ich krajów. Ponadto, zorganizowaliśmy dzień z: tańcami, tradycyjnymi potrawami, sportem, Henną, zwyczajami, wspólne poznawanie naszego miasta. Olbrzymia dawka przeróżnych historii i ciekawostek z każdego z krajów, przeniosła nas tysiące kilometrów w egzotyczne miejsca, które może kiedyś będziemy mogli poznać z bliska. Jednak chyba najciekawsze dla wszystkich były wspólna zabawa oraz wspólne imprezy ;-) Dziękujemy za Wasz uśmiech, oddanie dzieciom i entuzjazm!!!

See you next time :-)

 

 


 

  Przedszkole Niepubliczne MISIOLANDIA
     profil artystyczno-językowy
  ul. Łowicka 45, 85-776 Bydgoszcz
  tel./fax (52) 320-20-98

  www.misiolandia.pl

banermail3