Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. 

niepubliczne przedszkole artystyczno-językowe

DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ I DOŚWIADCZENIEM

KPCEN Bydgoszcz2015.05.                  Po raz kolejne mieliśmy przyjemność podzielić się dobrymi praktykami z innymi nauczycielami. Zostaliśmy poproszeni przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli o zaprezentowanie naszych doświadczeniami z zakresu nauki języka angielskiego małych dzieci. W czasie warsztatów zaprezentowaliśmy stosowane przez nas metody i techniki pracy z dziećmi, dzięki którym nasi wychowankowie osiągają bardzo dobre rezultaty i efekty w zakresie znajomości j. angielskiego. Położyliśmy nacisk na wykorzystywane przez nas metody aktywizujące, ich role i znaczenie w kształtowaniu umiejętności językowych dzieci. Spotkanie miało charakter praktycznych warsztatów, przeplatanych zagadnieniami teoretycznymi.
W spotkaniu uczestniczyło ponad 100 nauczycieli z placówek z naszego miasta i okolic. Miło nam było słyszeć, że taka forma spotkania zyskała pochlebne opinie od nauczycieli, którzy już czekają na następne spotkanie z nami. Serdecznie dziękujemy CEN w Bydgoszczy za zaproszenie.

 


 

  Przedszkole Niepubliczne MISIOLANDIA
     profil artystyczno-językowy
  ul. Łowicka 45, 85-776 Bydgoszcz
  tel./fax (52) 320-20-98

  www.misiolandia.pl

banermail3