Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. 

niepubliczne przedszkole artystyczno-językowe

NAGRODY DLA MAŁYCH NAUKOWCÓW WRĘCZONE :-)

mali badacze2015.04.                      Nasi Mali Badacze postanowili pochwalić się swoimi osiągnięciami. Stąd powstał pomysł organizacji wielkiego pokazu dla przedszkolaków. Wspólnie wybraliśmy doświadczenia o różnym stopniu trudności. Nie było to proste zadanie, ponieważ powstała długa ich lista ;-) „Słuchajcie nie mamy całego dnia… musimy się zdecydować i wybrać kilka Waszym zdaniem najciekawszych…” zasugerował Profesor Pytalski :-)
Postanowiliśmy również zaprosić Gościa Honorowego naszego pokazu – Kacpra Florka. Kacper jest naszym przyjacielem. Wszystkie przedszkolaki uczestniczą w akcji „Nakręć się i pomagaj z uśmiechem”, wspólnie zbierają dla niego nakrętki. W ten sposób pomagamy Kacprowi w jego rehabilitacji. Kacper przyjechał do nas ze swoją Mamą Panią Iloną i razem brali udział w dzisiejszym wydarzeniu.
Spotkanie było też doskonałą okazją do rozstrzygnięcia ogłoszonego wcześniej konkursu na „Zaprojektowanie i wykonanie WŁĄCZNIKA”. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było wykonanie wspólnie z rodzicem DZIAŁAJĄCEGO prototypu WŁĄCZNIKA!!! Prace, które napłynęły zaskoczyły nas wszystkich ;-)  Mieliśmy zatem: Wyłącznik SPIDERMENa, aktywne OKO MINIONKA, wyłącznik z klocków LEGO w kształcie rakiety, wyłącznik DOMEK ze ścieżką, wyłącznik MOTYLEK, wyłącznik tajemnicza SKRZYNKA Z TAJNYM KODEM, wyłącznik ANGRY BIRD, wyłącznik w kształcie KSIĄŻKI…
Zapraszamy do obejrzenia Fotorelacji…
Powstał nawet filmik podsumowujący cykl zajęć Małego Badacza, zapraszamy do obejrzenia  :-)

 

 


 

  Przedszkole Niepubliczne MISIOLANDIA
     profil artystyczno-językowy
  ul. Łowicka 45, 85-776 Bydgoszcz
  tel./fax (52) 320-20-98

  www.misiolandia.pl

banermail3