Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. 

niepubliczne przedszkole artystyczno-językowe

CO NAS CZEKA W PRZYSZŁOŚCI? WHAT WILL THE FUTURE BRING?

152015.02.                          Każdy z nas chciałby znać swoją przyszłość ;-)   Okazało się, że dotyczy to również naszej Zerówki. Duża ilość pytań od naszych starszaków dotycząca ich przyszłości pokazała, że temat jest ważny i godny rozpatrzenia :-)  Aby pomóc naszym milusińskim poprosiliśmy o wsparcie Liceum Ogólnokształcące nr VI w Bydgoszczy. Wspólnie przygotowaliśmy projekt pod nazwą „Badamy naszą przyszłość”. Wiedząc już, jak ważna będzie w przyszłość znajomość j. angielskiego, ustaliliśmy z licealistami, że właśnie w tym języku będziemy się wszyscy komunikować w czasie pobytu w ich szkole. Celem projektu była próba odpowiedzi na rozterki pojawiające się w głowach dzielnych przedszkolaków.
W końcu nadszedł ten dzień i wyruszyliśmy z wizytą do VI LO w Bydgoszczy. Nie były to jednak nasze pierwsze odwiedziny w murach tej zacnej szkoły, braliśmy już bowiem udział w Pikniku - Muzyka Łączy Pokolenia.
Nasza wycieczka wzbudziła duże zainteresowanie młodzieży, szczególnie na przerwach gdzie wyraźnie odstawaliśmy wzrostem od naszych starszych koleżanek i kolegów ;-) Mieliśmy okazję zwiedzić całą szkołę, byliśmy w czytelni, uczestniczyć w zajęciach z chemii, angielskiego, tanecznych, próby chóru oraz wychowania fizycznego rozmawialiśmy na korytarzu z licealistami.  Dziękujemy Dyrekcji VI LO oraz pracownikom za sarce i zaangażowanie w ten projekt, dziękujemy również licealistom, byliście wzorem dla naszych przedszkolaków!!!
Efekty naszej pracy możecie zobaczyć na filmiku, zapraszamy do obejrzenia: 

 

 

 


 

  Przedszkole Niepubliczne MISIOLANDIA
     profil artystyczno-językowy
  ul. Łowicka 45, 85-776 Bydgoszcz
  tel./fax (52) 320-20-98

  www.misiolandia.pl

banermail3