Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. 

niepubliczne przedszkole artystyczno-językowe

DZIECIAKI RZĄDZĄ NA SCENIE :-)

phoca thumb l misiodancemania 0652014.11.                    Listopad ciężko sobie już wyobrazić bez MisioDanceManii. To już III edycja!!! przeglądu talentów tanecznych. Jak co roku nasz przegląd przyciąga małych wykonawców. Formuła przeglądu zaprasza dzieci i rodziców do przygotowania dowolnego układu tanecznego. Nasze Jury, Pani Aleksandra Mioduska pedagog i instruktor tańca klasycznego związany z Operą Nova w Bydgoszczy, Pani Magdalena Pyrcioch przedstawiciel rodziców i aktywna uczestniczka życia Misiolandii, wspomagane przez Dyrektora Panią Sylwię Borkowską, stanęły przed dużym wyzwaniem. Do naszej zabawy zgłosiły się przedszkolaki ze wszystkich przedziałów wiekowych. Przegląd pobudził własną aktywność artystyczną dzieci, zainspirował je do poszukiwań nowych form twórczości tanecznej i równocześnie był jak zawsze wspaniałą zabawa dla dzieci, opiekunów i rodziców.  Wszystkie wykony wspomagane były przez efekty świetlne i nie tylko :-)

Jak się wielokrotnie można było przekonać nagrody nie były największą atrakcją dla Dzieci, zabawa z tańcem przebiła wszystko ;-) Gratulujemy Dzieciom i Rodzicom i dziękujemy za zaangażowanie!!! Podziękowania kierujemy również dla organizatorów tego wydarzenia Pani Ewy i Oli :-)
Zapraszamy do obejrzenia Fotorelacji…

 

 


 

  Przedszkole Niepubliczne MISIOLANDIA
     profil artystyczno-językowy
  ul. Łowicka 45, 85-776 Bydgoszcz
  tel./fax (52) 320-20-98

  www.misiolandia.pl

banermail3