Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. 

niepubliczne przedszkole artystyczno-językowe

TO SĄ NASI RODZICE!!!

kaczka dziwaczka2014.06.                       Z okazji wspaniałego Święta jakim jest  Dzień Dziecka, w naszym przedszkolu odbyły się wyjątkowe obchody. W tym roku do organizacji włączyli się z ogromną pasją Rodzice. Praca zespołowa i podział zadań był godny podziwu ;-) Nie obyło się bez wielu prób, bo wszyscy chcieli wypaść jak najlepiej ;-) Bardzo dziękujemy Rodzicom za moc, jaką można było poczuć przy tym projekcie oraz za pozytywną energię i za szczery dziecięcy uśmiech, który rozbrzmiewał w murach naszego przedszkola. Najlepszym podsumowaniem wspólnego dzieła był komentarz Dzieci po obejrzanym spektaklu w teatrze kilka dni później:  „I jak się Wam podobało przedstawienie” – pyta nauczyciel. „Fajne, ale przedstawienie RODZICÓW było duuuuuużo FAJNIEJSZE.   TAK!!! Mi też się bardziej podobało!!   I mi!!!...  no i tak wypowiedział się ;-)   cały autobus.
Udało się uwiecznić niektóre spośród wielu wspólnych chwil. Zatem przeżyjmy to jeszcze raz… Zapraszamy do obejrzenia Filmu  oraz  Fotorelacji...

 

 


 

  Przedszkole Niepubliczne MISIOLANDIA
     profil artystyczno-językowy
  ul. Łowicka 45, 85-776 Bydgoszcz
  tel./fax (52) 320-20-98

  www.misiolandia.pl

banermail3