Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. 

niepubliczne przedszkole artystyczno-językowe

NAUCZYCIELE Z MISIOLANDII - NAUCZYCIELOM

IMG 44402014.02.                  Kolejne przedsięwzięcie za nami, tym razem w roli głównej nasza kadra. Zostaliśmy poproszeni przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli o podzielenie się naszymi doświadczeniami z dwóch obszarów. Pierwszy to stosowanie metody projektu w realizacji zajęć z naszymi pociechami, a w szczególności jej wykorzystanie w ramach współpracy międzynarodowej z dziedziny sztuki. Drugi obszar to zajęcia warsztatowe realizowane w ramach autorskiego projektu „Mały badacz” czyli Pan Doświadczalski i Pan Pytalski zapraszają dzieci do wspólnego odkrywania tajemnic świata nauk ścisłych i przyrodniczych.  
Nasi nauczyciele przygotowali prezentacje dla wszystkich zebranych nauczycieli. Następnie zebrani podzielili się na dwie grupy, gdzie mieli okazję w formie warsztatów prowadzonych przez naszą kadrę, sami spróbować wdrożyć omawiane treści w praktyce.
W spotkaniu uczestniczyło ponad 100 nauczycieli z placówek z naszego miasta i okolic. Serdecznie dziękujemy CEN w Bydgoszczy za zaproszenie.

Zapraszamy do obejrzenia Fotorelacji…

 


 

  Przedszkole Niepubliczne MISIOLANDIA
     profil artystyczno-językowy
  ul. Łowicka 45, 85-776 Bydgoszcz
  tel./fax (52) 320-20-98

  www.misiolandia.pl

banermail3