Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. 

niepubliczne przedszkole artystyczno-językowe

AKTUALNOŚCI

PRZERWA TECHNICZNA

 

 wakacje        

2023.08.                 Przyszedł czas na przerwę techniczną, która potrwa od 25.08 (piątku) do 31.08 (czwartku). Jak co roku MISIOLANDIA zamyka swoje podboje, aby przygotować się na nowy rok. 

W czasie przerwy wszelkie zapytania prosimy kierować na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Już 1 WRZEŚNIA w piątek, pełni energii i wigoru będziemy witać naszych dzielnych żłobkowiczów i przedszkolaków w naszych progach. Serdecznie zapraszamy.  

DO ZOBACZENIA!!! 

 

 

 

 

PRAWDZIWY TEATR W PRZEDSZKOLU :-)

 
                2023.06.          Wielka niespodzianka z okazji Dnia Dziecka, którą przygotowali Rodzice wspólnie z przedszkolem :-)

Dzieci obejrzały niezwykłe, jedyne w swoim rodzaju przedstawienie pt. "Tuwimowo"
Wyjątkowy spektakl, zaskakujący, pełen humoru i radości. To było wspaniałe widowisko, którego bohaterami - aktorami byli ich Rodzice!

 

 

 

OGRÓD - CZAS - START

 
                

2023.05.                Nasze cykliczne spotkania z ogrodnikiem, sadziliśmy i sialiśmy: marchewka, pietruszka, cebula, rzodkiewka, ziemniaki, pomidory...

Dzięki wcześniejszym spotkaniom w ogrodzie, nasze przedszkolaki wiedzą już bardzo dużo :-) 

Pozostaje nam tylko podlewać i czekać na efekty naszej pracy :-)

 

 

 

 

ZERÓWKA PRZYGOTOWAŁA AKADEMIĘ

 
            2023.05.         Relacja z obchodów DNIA FLAGI przygotowana przez naszych najstarszych przedszkolaków z Zerówki - grupa Żyrafki.

 

 

 

KAPSUŁA CZASU

 
             2023.04.            DZIEŃ ZIEMI to doskonała okazja do działania na rzecz naszej PLANETY. Podejmując temat wspólnie z dziećmi stworzyliśmy KAPSUŁĘ CZASU, którą umieściliśmy i zakopaliśmy w specjalnej skrzynce. Za kilka miesięcy odkopiemy ją i sprawdzimy co się stało z przedmiotami tam umieszconymi.

 

 

KOPERNIK OCZAMI DZIECKA

 
                2023.02.             Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej faktów z życia MIKOŁAJA KOPERNIKA. Zapraszamy do wysłuchania prezentacji w wykonaniu Miłosza z naszej Zerówki. Jesteśmy pełni podziwu! Wielkie brawa za zapamiętanie tylu szczegółów i piękne ich przedstawienie :-)

 

 

 

TWORZYMY FILHARMONIĘ

             2023.02.      Nasza Zerówka zamieniła salę przedszkolną w Filharmonię. Projekt edukacyjny - Filharmonia miał wiele odsłon. Dzieci przygotowały własnoręcznie pieniądze, za które zakupiły bilety, odkodowały na nich zapis i zajęły przydzielone miejsca na widowni.  Wysłuchały koncertu w wykonaniu swoich koleżanek i kolegów. Dowiedziły się wielu ciekawostek dotyczących muzyki klasycznej.

 

 

 

WIELKIE ŚWIĘTO!!!

 

 
 
           
 

 

 

EMOCJE - PROJEKT EDUKACYJNY

 
             2023.01.          Emocje towarzyszą nam w naszym życiu codziennym. Projekt Edukacyjny jest wydarzeniem cykliczny i ma na celu nabycie przez naszych przedszkolaków umiejętności: rozpoznawania, nazywania i w efekcie radzenia sobie z naszymi EMOCJAMI. Czasami jest to naprawdę wyczerpujące, ale warto podjąc ten wysiłek ;-) 

 

 

 

WARSZTATY Z RATOWNIKIEM

 
          2023.01.          Na warsztatach dowiedzieliśmy się jak się zachować w razie zagrożenia, wypadku lub niebezpiecznej sytuacji. Jakie czynności po kolei wykonać, kogo powiadomić, jak przeprowadzić prawidłowo resuscytację, założyć opatrunek. Dowiedzieliśmy się również jak wygląda i na czym polega praca ratownika medycznego.

Temat jest bardzo ważny, spotykamy się cyklicznie, ćwiczymy i utrwalamy prawidłowe zachowania.

 

 

 

ŚWIATECZNE PRZEDSTAWIENIE

 
               2022.12.               Co to było za przedstawienie :-) Zachwyt, zauroczenie, zaskoczenie, radość to wszystkie emocje, które towarzyszyły naszym przedszkolakom - bezcenne

#rodzicedzieciom #mikolajki #najpiękniejszyprezent

 

 

 


 

  Przedszkole Niepubliczne MISIOLANDIA
     profil artystyczno-językowy
  ul. Łowicka 45, 85-776 Bydgoszcz
  tel./fax (52) 320-20-98

  www.misiolandia.pl

banermail3