Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. 

dwujęzyczne niepubliczne przedszkole i żłobek

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Facebook - misiolandia szkola języka agielskiego zajęcia codziennie angielski w szkole

MISIOLANDIA - codzienny angielski w szkole podstawowej to projekt skierowany do dzieci kończących przedszkole o profilu językowym takie jak Przedszkole Niepubliczne MISIOLANDIA. Projekt polega na kontynuacji nauki języka angielskiego w szkole podstawowej. Przygotowany przy współpracy ze Szkołą Podstawową nr 43 w Bydgoszczy przy ul. Łowicka 45. Zakłada, że zajęcia językowe odbywają się codziennie w ramach siatki godzin klasy, w łącznym wymiarze 5 godzin lekcyjnych tygodniowo. Realizowane zajęcia stanowią integralną część programu edukacyjnego. Podobnie jak w przedszkolu, językiem komunikacji jest wyłącznie angielski. W ramach projektu stwarzamy warunki do dalszego rozwijania kompetencji językowych, między innymi wykorzystując metodę CLIL, która polega na integrowaniu treści zawartych w podstawie programowej poszczególnych klas z językiem obcym. Zapraszamy do zapoznania się z realizowanymi aktywnościami na naszym fanpage'u :-)

 

fanpage MISIOLANDIA - angielski w szkole

 

 

MIĘDZYNARODOWY PROJEKT WSPÓŁPRACY

flagi projekt współpracy międzynarodowej Misiolandia angielski w szkole szkoła angielskiego fordon BydgoszczDzieci z naszej klasy uczestniczą w międzynarodowym projekcie współpracy pt. "Food around the world". Liderem projektu jest nasz nauczyciel j.angielskiego Ms Gosia wraz z klasą I z SP43. Uczestnikami są nasi rówieśnicy, nauczyciele, przyjaciele z innych krajów: Bułgarii, Holandii, Malezji i Japonii. W tym celu powstała otwarta Grupa na facebooku. Uczestnicy projektu umieszczają na niej efekty swojej pracy. Językiem komunikacji w projekcie jest język angielski. Zapraszamy do zapoznania się z efektami pracy, więcej...

 

 

 

 


 

 

 


 

  Dwujęzyczne Niepubliczne Przedszkole i Żłobek MISIOLANDIA
                 ul. Łowicka 45,  85-776 Bydgoszcz
                        tel. +48 52 320-20-98

                           www.misiolandia.pl

                    banermail3