Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. 

bgr osiagniecia

niepubliczne przedszkole artystyczno-językowe

Nasze osiągnięcia

KONKURS PLASTYCZNY

dyplom konkurs plastyczny warda aleksandra przedszkole niepubliczne misiolandia anglojęzyczne bydgoszcz fordon                 2020.02.               Miło nam poinformować, że talent plastyczny naszej Oleńki został docceniony i nagrodzony. Bardzo dziękujemy organizatorom i serdecznie gratulujemy!!!

 

 

 

POMAGAMY ZWIERZĘTOM W SCHRONISKU

schronisko dla zwierząt podziękowanie Przedszkole Misiolandia niepubliczne anglojęzyczne bydgoszcz fordon              2019.12.            Dzieci z grupy Pszczółek wraz z nauczycielami zorganizowały akcję wspierającą schronisko dla bezdomnych zwierząt w Bydgoszczy pod hasłem: PACZKA DLA KOTKA I PSIACZKA.

Po wizycie w schronisku wiedzieliśmy, że podopiecznym aktualnie przydadzą się:

  • podkłady higieniczne 90x60
  • paszteciki dla kociąt
  • ręczniki papierowe
  • pluszowe maskotki :-)

W zbiórkę darów zaangażowało się cała społeczność przedszkola. Serdecznie dziękujemy za inicjatywę i udział w akcji!

 

 

 

KONKURS W PAŁACU MŁODZIEŻY

Konkurs zabawy w rymy i rytmy Pałac Młodzierzy w Bydgoszczy Przedszkole Niepubliczne Misiolandia anglojęzyczne Bydgoszcz Fordon                   2019.11.           Miło nam poinformować, że nasz duet w składzie: Zosia i Marta z grupy Hipcie, zajęły III miejsce w Konkursie Zabawy w Rymy i Rytmy organizowanym przez Pałac Młodzieży w Bydgoszczy. Chcielibyśmy również wyróżnić i pogratulować odwagi: Meli, Lilce i Wandzie z Owieczek. Występom nie było końca, tym bardziej jesteśmy bardzo dumni z naszych wspaniałych Reprezentantek!!! 

 

 

ERASMUS+ ponownie w MISIOLANDII

 erasmuslogo vital                 

2019.10.           W tym tygodniu gościliśmy nauczycieli z Anglii, szkolących się w ramach europejskiego Programu Erasmus+. Spotkanie miało na celu zapoznanie się z koncepcją, organizacją oraz sposobami pracy w naszym przedszkolu. Nauczyciele mieli okazję dowiedzieć się o metodach i technikach, które stosujemy w naszej placówce, aby rozwijać wszechstronnie dzieci. Grupa nauczycieli została podzielona na zespoły, które obserwowały zajęcia wspierające różne obszary rozwojowe dzieci. Zajęcia obejmowały swoim zakresem przedmiotowym m.in. STEAM czyli obszar bardzo bliski naszym gościom oraz edukację terenową. Ponadto, pokazaliśmy jak rozwijamy u dzieci umiejętności miękkie oraz twarde m.in.: programowanie, matematyka, przygotowanie do czytania, taniec, umuzykalnienie czy plastykę. Nasi goście mieli okazję również do swobodnych rozmów z naszymi przedszkolakami i nauczycielami. Wśród odwiedzających nas angielskich nauczycieli znalazło się wielu specjalistów od muzyki, języków i kompleksowego wspierania potrzeb rozwojowych dzieci. Nie szczędzili nam pozytywnej informacji zwrotnej :-)

Nasi goście odwiedzili również placówki z wyższych poziomów edukacji: Szkołę Podstawową nr 43 oraz Liceum Ogólnoksztalcące nr 1 w Bydgoszczy.

Każde ze spotkań tego typu jest dla nas dużym wyróżnieniem. Dzięki temu możemy w tak zacnym gronie, propagować efekty i osiągnięcia naszej pracy w dziećmi. Dziękujemy !!!

 

 

 

CERTYFIKAT OD RODZICÓW

Certyfikat zaufania od Rodziców Przedszkole Niepubliczne MISIOLANDIA anglojęzyczne Bydgoszcz fordon               2019.06.             Dziękujemy za wspaniałe podziękowanie od Rodziców grupy Zerówkowej. Szkoda się rozstawać... Nie wszyscy będą jednak daleko :-) Wzorem lat ubiegłych uformowała się z naszych absolwentów klasa pierwsza w sąsiadującej z nami SP 43 :-) Będziemy zatem w stałym kontakcie i współpracy. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY i zapraszamy naszych wspaniałych absolwentów do odwiedzania nas. Mamy nadzieję, że będziecie niezmiennie czuć się w MISIOLANDII jak u siebie, ale przede wszystkim, że będziecie inspiracją dla swoich młodszych koleżanek i kolegów!

 

 

 

The letter from QUEEN ELIZABETH II

List do przedszkolaków od królowej Wielkiej Brytani Elizabeth II Przedszkole Misiolandia niepubliczne anglojęzyczne Bydgoszcz fordon             

2019.06.            Nasze odważne przedszkolaki uczą się angielskiego przy okazji poznają kulturę i to co jest charakterystyczne dla krajów mówiących tym językiem. Jedną z postaci rozpoznawalnych na całym świecie jest Królowa ELIZABETH II... może napiszemy do niej list zaproponowała Ms Gosia? I to był strzał w dziesiątkę!!! Nie minęły trzy miesiące i zobaczcie kto nam odpisał!!!

GOD SAVE THE QUEEN

 

 

 

II MIEJSCE DLA NASZYCH TANCEREK

Fale Loki Koki Ogólnopolski Konkurs Taneczny Przedszkole MISIOLANDIA anglojezyczne niepubliczne Fordon Bydgoszcz v2                 2019.06.          Ogólnopolski konkurs taneczny Fale Loki Koki 2019 za nami. Nasza reprezentacja zajęła II miejsce!!! Serdeczne Gratulacje dla naszych małych tancerek i dla Pań Oli i Ewy :-)

 

 

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU TAŃCA

 Bydgoska Układanka Taneczna edycja kids I ogólnopolski Turniej Tańca Przedszkole Misiolandia Niepubliczne anglojęzyczne Bydgoszcz Fordon              2019.05.              Nasze dzielne przedszkolaki w Bydgoskiej Układance Tanecznej edycja Kids - I Ogólnopolskim Turnieju Tańca wytańczyły I MIEJSCE!!! GRATULUJEMY performerkom oraz Pani Oli i Pani Ewie :-)

 

 

 

II MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE TANECZNYM :-)

Solo Duet XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Przedszkole Misiolandia Niepubliczne anglojęzyczne Bydgoszcz Fordon                    2019.05.         W niedzielę z samego rana nasze dzielne tancerki z Reprezentacji Tanecznej wzięły udział w XIV Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego Solo-Duet 2019.

Wszyscy mocno trzymali kciuki, występ był przepiękny :-)

ZAJĘLIŚMY II MIEJSCE!!!

Wielkie gratulacje Kochani!!!

Pani Oli i Pani Ewie dziękujemy za przygotowanie pięknej choreografii i za godziny spędzone w sali treningowej :-)

Dziękujemy Również Rodzicom za wsparcie i piękny doping.

Kolejny konkurs już w sobotę, także dalej wszyscy trzymamy kciuki.

 

 

CZUJNIK POWIETRZA

          

2019.03.       Miło nam poinformować, że został zainstalowany czujnik jakości powietrza naszego otoczenia. Wskazania można śledzić również na Mapie jakości powietrza Airly. Dziękujemy za Państwa głosy :-) 

 

 

 

 

AKCJA TRASH CHALLENGE

Trash challenge przedszkole niepubliczne anglojęzyczne misiolandia bydgoszcz fordon            

2019.03.          Nasze otoczenie nie zawsze wygląda tak jak byśmy tego chcieli :-( Czy możemy to zmienić❓❓❓

Piątkowe popołudnie udowodniło, że pozytywna energia potrafi przenosić góry ❗❗❗
Dzięki inicjatywie Taty Olgi oraz wsparciu Czysta Bydgoszcz wspólnie posprzątaliśmy teren sąsiadujący z naszą placówką. 
Dziękujemy Rodzicom, bydgoszcz.pl oraz ekipie biokurier

 

 

 


 

  Przedszkole Niepubliczne MISIOLANDIA
     profil artystyczno-językowy
  ul. Łowicka 45, 85-776 Bydgoszcz
  tel./fax (52) 320-20-98

  www.misiolandia.pl

banermail3