Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. 

niepubliczne przedszkole artystyczno-językowe

AKTUALNOŚCI

URUCHAMIAMY NASZĄ WYOBRAŹNIĘ :-)

 
                           2021.2.                 Uczymy się jak występować z postaciami, których nie widać w rzeczywistości :-) to trudna sztuka, ale super zabawa :-)  MisiolandiaTV w akcji

 

 

 

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

 
                              2021.1.             Najlepsze życzenia od naszych dzielnych przedszkolaków dla wszystkich Babci i wszystkich Dziadków. Kochamy WAS BARDZO i dla Was występujemy! W imieniu całego przedszkola życzenia składają Pszczółki :-)

  

 

 

ROZWIJAMY UMIEJĘTNOŚCI MATEMATYCZNE

misiolandia przedszkole niepubliczne anglojezyczne bydgoszcz fordon005               2020.12.                    Przedmioty ścisłe takie jak np. matematyka nie muszą kojarzyć się dzieciom z czymś trudnym, wymagającym czy nieciekawym... Jeżeli towarzyszy temu rozrywka i światna zabawa to może być przepis na sukces :-)

Hmm... jak wpleść matematykę do zabawy???

Robotyka i programowanie to odpowiedź!!!

Sami zobaczcie jakie efekty może przynieść: ciekawy temat, czas spędzony z rodziną i aplikacja do programowania JUNIOR SCRATCH  :-)

Zapraszamy do klikniecia w link! Zerknijcie do komentarzy pod postem na FB, tam znajdzieicie animacje wykonane przez naszych przedszkolaków. Jesteśmy bardzo dumni z ich umiejętności BRAWO   czytaj więcej... 

 

 

 

UCZYMY SIĘ POMAGAĆ

 
               

2020.12.             Nasze przedszkole dołączyło do akcji pomocy swojemu młodszemu koledze, który wymaga skomplikowanej operacji. Jest klinika która podjęła się pomocy naszemu małemu BOHATEROWI!!! Leoś bo o nim mowa czeka na pomoc nas wszystkich!!! Szczegółu znajdziecie pod linkiem: https://www.siepomaga.pl/leosiowe-serduszko

Zobaczcie jak przedszkolaki działają :-) To jedna z naszych akcji!

 

 

 

MISIOLANDIA TV

 
              2020.09.                 Nasi  Mali Reporterzy sparwdzają co słychać u naszych nowych dzielnych przedszkolaków. DAJĄ RADĘ ;-)

 

 

TO JUŻ WRZESIEŃ :-)

 DSC 1592            

2020.09.               Wakacje już za nami, a przed nami nowy rok zabawy, odkrywania, doświadczania i zawierania przyjaźni. Witamy serdecznie wszystkich Przedszkolaków i ich Rodziców, Opiekunów oraz Dziadków. Trzymamy kciuki za naszych nowych odkrywców, dla których właśnie rozpoczyna się nowy etap w ich życiu.

Dyrekcja oraz personel przedszkola życzy dzieciom wyśmienitej zabawy i radości podczas pobytu w MISIOLANDII  :-)  

 

  

PRZERWA TECHNICZNA

 

 wakacje        

2020.08.                 Przyszedł czas na przerwę techniczną, która potrwa od 24.08 do 28.08. Jak co roku MISIOLANDIA zamyka swoje podboje, aby przygotować się na nowy rok. 

W czasie przerwy wszelkie zapytania prosimy kierować na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Już 31 SIERPNIA w pobiedziałek, pełni energii i wigoru będziemy witać naszych dzielnych przedszkolaków w naszych progach. Serdecznie zapraszamy.  

DO ZOBACZENIA!!! 

 

 

 

 

TO BYŁ BAL... :-)

Bal karnawałowy 2020 Misiolandia Przedszkole anglojęzyczne niepubliczne fordon Bydgoszcz 2   Bal karnawałowy 2020 Misiolandia Przedszkole anglojęzyczne niepubliczne fordon Bydgoszcz 3  Bal karnawałowy 2020 Misiolandia Przedszkole anglojęzyczne niepubliczne fordon Bydgoszcz 1

 

 

100 LAT TEMU NASZE MIASTO POWRÓCIŁO DO POLSKI

 
              2020.01.           Posłuchajcie proszę piosenki wykonanej przez grupę Pszczółek. Piosenka została skomponowana specjalnie z okazji 100-lecia powrotu naszego kochanego miasta Bydgoszczy do Polski.
Słowa Dorota Barczak, muzyka Magdalena Anioł do piosenki "Anioł Stróż".

 

 

 

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE I NOWOROCZNE :-)

Życzenia Świąteczne Bożonarodzeniowe Przedszkole Niepubliczne anglojęzyczne Misiolandia Bydgoszcz Fordon     

 

 

 

KOLĘDOWANIE DLA SENIORÓW

               2019.12.             Nasze przedszkolaki z grupy Pszczółek miały zaszczyt wystąpić w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy w czasie Koncertu Kolęd przygotowanym dla Seniorów słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku MCK i Domu Dziennej Opieki Jesień Życia w Bydgoszczy. Występ dla ponad 200 osobowej publiczności był dla naszych performerów kolejnym doświadczeniem. Dzieciaki spisały się na medal! Bardzo dziękujemy za zaproszenie.

 

 

 


 

  Przedszkole Niepubliczne MISIOLANDIA
     profil artystyczno-językowy
  ul. Łowicka 45, 85-776 Bydgoszcz
  tel./fax (52) 320-20-98

  www.misiolandia.pl

banermail3