Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. 

niepubliczne przedszkole artystyczno-językowe

AKTUALNOŚCI

DZIEWCZYNY NA SZCZYCIE :-)

weronika konkurs piosenki angielskiej Misiolandia Przedszkole Niepubliczne anglojęzyczne Fordon Bydgoszcz

olga konkurs piosenki angielskiej Misiolandia Przedszkole Niepubliczne anglojęzyczne Fordon Bydgoszcz                 2022.05.         Kochani wspaniała wiadomość z radością informujemy o sukcesach naszych podopiecznych. Nasze przedszkolaki spróbowały swoich sił w Międzyprzedszkolnym Konkursie Piosenki w Języku Angielskim. 

UWAGA: 

  • Weronika z Pszczółek zajęła - I MIEJSCE 
  • Olga z Owieczek zajęła -  II MIEJSCE 

Dziewczynki serdecznie gratulujemy wspaniałego talentu
Dziękujemy organizatorowi Przedszkole Niepubliczne Jagódka.

  

 

POSADŹ SWOJE DRZEWO

 
               2022.04.           Przedstawiamy relację z akcji nasadzenia drzew i krzewów w której wzięły udział dzieci z Misiolandii.

Dziękujemy Fundacji Immo - inicjatorowi akcji „Posadź swoje drzewo"  dziękujemy Rodzicom naszych dzielnych przedszkolaków, którzy wsparli akcję :-)

 

 

WARSZTATY ŚWIĄTECZNE

 
             2022.04.         Krokodylki aktywnie biorą udział w przygotowaniach świątecznych :-)

Dziękujemy bardzo mamie Emilki za inicjatywę i przygotowanie wspaniałej świątecznej niespodzianki.

 

 

 

NASZA REPREZENTANTKA :-)

            2022.04.        Przegląd piosenki angielskiej LITTLE STARS wyłonił reprezentankę Misiolandii w konkursach zewnętrznych. Już wiemy kto nim będzie w tym roku. Wercia nasze GRATULACJE!!!

 

 

 

I LOVE ENGLISH :-)

 
                2022.04.       W czasie naszych codziennych zajęć z języka angielskiego z dziećmi, wykorzystujemy różnorodne metody aktywne, które pomagają dzieciom w przyswajaniu nowej wiedzy i rozwijaniu umiejętności komunikowania się. Wśród stosowanych metod swoje miejsce znajduje Total Physical Response, na filmie widać jak żywiołowo dzieci reagują na proponowane przez nauczyciela działania. W rezultacie, dzieci w dużej mierze uczą się angielskiego przez zabawę i ruch.

Dzieci, zgodnie z metodą imersji, którą stosujemy w przedszkolu poznają nowy język intuicyjnie, obserwują uważnie otoczenie i sytuacje, których opis w danym języku przyjmują naturalnie. Oczekiwane efekty są podobne do wychowywania dzieci w rodzinach dwujęzycznych gdzie mama lub tata mówi do dzieci w języku angielskim.

 

 

St. PATRICK'S DAY COCTAIL

 
            2022.03.        Zielony koktajl w Dzień Świętego Patryka! Tak możemy świętować :-)

 

 

 

JESTEŚCIE WYJĄTKOWE :-)

 
           2022.03.        To dla Was drogie Panie z najlepszymi życzeniami od naszych Panów z okazji DNIA KOBIET :-)

 

 

 

UKRAINA W POTRZEBIE!!!

 
             2022.03.         W tych trudnych czasach dla Ukrainy chcielibyśmy pomóc rodzinom, które uciekają z tego kraju.
Nasze przedszkole zaopiekuje się bezpłatnie dziećmi obywateli ukraińskich, którzy z powodu wojny na Ukrainie szukają schronienia w Polsce.
Prośby będziemy rozpatrywać indywidualnie i prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prosimy udostępniajcie tą informację.
 
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 
 
В ці непрості для Укріїни часи ми хочемо допомогти батькам, які вимушені бігти з України. Наш садочок готовий прийняти під свою опіку дітей Українців. Безплатно!
Всі заявки ми будемо приймати і розглядати індивідуально. Пишіть нам на почту
Ми готові допомагати!
Просимо всіх розширити цей пост!
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

WŁOSKI DZIEŃ

 
           2022.02.          PIZZA DAY przyniósł wiele atrakcji. Tworzyliśmy animację w aplikacji Scratch Junior, robiliśmy zakupy w angielskim sklepie, a zwieńczeniem było upieczenie pysznej pizzy ;-)

 

 

 

GENIALNE 6-LATKI

 

            2022.02.                Z ogromną dumą przedstawiamy naszych Dzielnych Sześciolatków, którzy wzięli udział w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Przedszkolnego.

Celem konkursu jest przybliżenie przedszkolakom w ciekawy i zabawny sposób zasad i sposobów weryfikacji ich wiedzy i umiejętności.
Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów w dalszym zdobywaniu kompetencji.

 

  

NAJWAŻNIESZY DZIEŃ W ROKU!

 
        2022.01.       Wasza miłość jest najsłodsza, szczera i bezwarunkowa, dlatego chcemy podziękować i nasze życzenia ofiarować z serca prosto płynące prawdziwe i gorące! Zdrowia, szczęścia i radości, nadziei i wielkiej miłości życzy Zerówka ❤️ gr. Pszczółki
 

 

 

 


 

  Przedszkole Niepubliczne MISIOLANDIA
     profil artystyczno-językowy
  ul. Łowicka 45, 85-776 Bydgoszcz
  tel./fax (52) 320-20-98

  www.misiolandia.pl

banermail3